Asker Seilforenings Onsdagsregattaer 2012

LYS t.o.m. 1,24
# Seilnr
BåtnavnBåttype
SeilerLYS
 02.05   09.05   23.05   30.05   06.06   13.06   19.06   22.08   29.08   05.09   12.09   19.09 
Plass
Poeng
1 10107
JOY IVFirst 31.7 LR
Trond Gundersen1.18
 2 
 14 
 3 
 14 
 2 
 16 
 3 
 16 
 3 
 13 
 2 
 12 
   
   
 2 
 13 
 7 
 5 
 5 
 8 
 2 
 15 
 3 
 13 
 1 
 126 
2 11110
LuponaKrohn 97
Wolfgang Eichstetter1.13
   
   
 7 
 6 
 4 
 12 
 2 
 18 
 1 
 18 
 1 
 15 
   
   
 5 
 7 
 3 
 13 
 8 
 3 
 5 
 9 
 4 
 11 
 2 
 109 
3 10707
Finally IIBavaria 38 C
Stein Myhre1.2
 4 
 10 
   
   
 3 
 14 
 5 
 12 
 2 
 15 
 3 
 10 
 6 
 7 
 7 
 3 
   
   
 1 
 17 
 4 
 11 
 5 
 9 
 3 
 105 
4 3
SprøytExpress
Frode Gunnestad1.12
 1 
 17 
 2 
 16 
   
   
   
   
   
   
 7 
 2 
 10 
 2 
   
   
 1 
 18 
 2 
 14 
 3 
 13 
 1 
 18 
 4 
 100 
5 10352
VacanceOceanis 393 Clipper
Reidar Halvorsen1.17
   
   
 9 
 4 
 8 
 5 
 6 
 10 
 4 
 11 
 4 
 8 
 1 
 18 
 9 
 1 
 2 
 15 
 3 
 12 
 9 
 3 
 8 
 4 
 5 
 87 
6 186
AlbicillaExpress
Camilla Nore1.12
 3 
 12 
 1 
 19 
 1 
 19 
 4 
 14 
 8 
 4 
 8 
 1 
 4 
 11 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 6 
 80 
7 4960
MathildeALBIN NOVA
Morten Sollerud 1.14
 9 
 2 
 5 
 10 
 7 
 6 
 1 
 21 
 6 
 7 
 5 
 6 
   
   
   
   
 10 
 2 
 4 
 10 
 6 
 7 
 7 
 5 
 7 
 74 
8 2908
FelicityAlbin Cumuls
Sigbjørn Aarak1.09
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 1 
 16 
 4 
 11 
   
   
 1 
 18 
 2 
 15 
 8 
 60 
9 11817
MinionFirst 31.7 LR
Øystein Skjønborg1.17
 6 
 6 
 6 
 8 
   
   
 9 
 6 
 5 
 9 
   
   
 3 
 13 
 4 
 9 
 8 
 4 
 10 
 1 
 8 
 4 
 11 
 1 
 9 
 60 
10 230
PrimetimeExpress
Truls Baklid1.12
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 6 
 4 
 2 
 15 
 3 
 11 
 5 
 9 
   
   
   
   
   
   
 10 
 39 
11 12081
NordanattFirst 31.7
Kevin J. Tuttle1.17
 10 
 1 
 4 
 12 
 5 
 10 
   
   
   
   
   
   
 7 
 5 
   
   
 6 
 7 
   
   
   
   
   
   
 11 
 35 
12 14139
SjøflotSun Fast 37
Frank Larsen 1.23
 7 
 4 
 11 
 2 
 10 
 3 
 13 
 2 
 7 
 5 
   
   
 5 
 9 
 8 
 2 
   
   
   
   
   
   
 10 
 2 
 12 
 29 
13 7051
FridaSCANMAR 345
Arne Husevåg 1.17
 5 
 8 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 6 
 6 
 7 
 5 
 6 
 7 
 13 
 26 
14 10827
Snapper IIHanse 312
Kristian Heder1.14
   
   
 8 
 5 
 9 
 4 
 10 
 5 
 9 
 3 
   
   
 11 
 1 
   
   
 11 
 1 
   
   
   
   
   
   
 14 
 19 
15 11154
TernaFirst 31.7
Tore Langballe1.18
   
   
   
   
 11 
 2 
 8 
 7 
   
   
   
   
 8 
 4 
   
   
   
   
   
   
   
   
 9 
 3 
 15 
 16 
16 7143
ManiFirst Class 8
Morten Ring-Andersen1.16
   
   
   
   
   
   
 7 
 8 
 10 
 2 
   
   
 9 
 3 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 16 
 13 
17 10413
CordeliaELAN 333
Kai Erlend Aas / Jon Lund-Larsen 1.22
   
   
   
   
 6 
 8 
 11 
 4 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 17 
 12 
18 10760
NaomiSun Fast 35
Ole Gunnar Tveiten1.22
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 6 
 5 
 9 
 3 
 9 
 2 
 11 
 1 
   
   
 18 
 11 
19 14648
NNFirst 31.7 LR
Snorre Strandrud1.18
 8 
 3 
 10 
 3 
 12 
 1 
 12 
 3 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 19 
 10 
20 8180
EmilianeFirst 325
Carl Fredrik Kresse1.12
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 7 
 4 
 10 
 2 
   
   
 20 
 6 
21 641
AmalieGambling 34
Kristoffer Abrahamsen1.14
   
   
 12 
 1 
   
   
   
   
 11 
 1 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 21 
 2 
22 14665
FriendSHIPHunter 36
Tom Martens Simonsen1.14
   
   
   
   
   
   
 14 
 1 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 22 
 1 
LYS f.o.m. 1,25
# Seilnr
BåtnavnBåttype
SeilerLYS
 02.05   09.05   23.05   30.05   06.06   13.06   19.06   22.08   29.08   05.09   12.09   19.09 
Plass
Poeng
1 10042
Dawn IIGRAND SOLEIL 40 C
Tor Ingebrigtsen 1.29
 1 
 20 
 1 
 22 
 2 
 18 
 6 
 12 
 5 
 13 
 1 
 16 
 1 
 17 
 11 
 1 
 3 
 11 
 4 
 11 
 3 
 17 
 11 
 5 
 1 
 146 
2 10168
FortitudeFirst 40.7
Erling B. Skallerud1.34
 4 
 13 
   
   
 1 
 21 
 4 
 16 
 1 
 22 
   
   
 2 
 14 
 1 
 19 
   
   
   
   
 2 
 19 
 4 
 15 
 2 
 139 
3 9299
OlisabethLUFFE 40 MH
Svein Are Løtveit1.31
 6 
 9 
 4 
 15 
 3 
 16 
 2 
 20 
 2 
 19 
   
   
   
   
   
   
 2 
 13 
 5 
 9 
 1 
 22 
 10 
 6 
 3 
 129 
4 14674
Ren GledeBrenta 42
Anne Grete Eidsvig 1.45
 3 
 15 
 7 
 9 
 5 
 12 
 3 
 18 
 8 
 8 
   
   
 3 
 12 
   
   
   
   
   
   
   
   
 2 
 19 
 4 
 93 
5 9779
JokermanX-50
Per Ottar Skaaret 1.45
 2 
 17 
 3 
 17 
 4 
 14 
 8 
 9 
   
   
   
   
 7 
 4 
 5 
 10 
   
   
   
   
 7 
 9 
 6 
 11 
 5 
 91 
6 10240
Fritt Fram!First 40.7
Audun Gjøstein1.34
   
   
 6 
 11 
 8 
 7 
 7 
 10 
 7 
 9 
   
   
 5 
 8 
 10 
 3 
 5 
 7 
 2 
 15 
 6 
 11 
 7 
 9 
 6 
 87 
7 12343
DESTINLandmark 43
Tore Kandahl1.47
   
   
 2 
 19 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 11 
 1 
 1 
 16 
 1 
 18 
 4 
 15 
 3 
 17 
 7 
 86 
8 8438
Spirit IIBALTIC 43
Jon Ramm-Pettersen 1.28
 9 
 5 
 8 
 8 
   
   
 9 
 8 
 3 
 17 
 2 
 13 
   
   
 7 
 6 
 4 
 9 
 3 
 13 
 15 
 1 
 12 
 4 
 8 
 83 
9 13048
ConsensusX-34
Harald Hamran / Nicolai F. Omejer 1.27
   
   
   
   
 6 
 10 
 5 
 14 
 4 
 15 
   
   
 8 
 3 
 8 
 5 
   
   
 8 
 4 
 10 
 6 
 9 
 7 
 9 
 64 
10 160
NN11:Metre
Anders G. Larsson 1.34
 12 
 2 
 9 
 7 
   
   
   
   
   
   
 6 
 5 
   
   
 6 
 8 
   
   
 10 
 2 
 8 
 8 
 1 
 22 
 10 
 54 
11 10388
JamboJ/109
Torgeir Sten Askvig1.29
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 3 
 11 
 4 
 10 
 4 
 12 
   
   
 9 
 3 
 13 
 3 
 8 
 8 
 11 
 47 
12 11843
Il Conto Gigante 2First 34.7
Morten Kjellås 1.26
 7 
 7 
 10 
 6 
   
   
 10 
 7 
 9 
 7 
   
   
   
   
 2 
 16 
 8 
 2 
   
   
   
   
   
   
 12 
 45 
13 6375
CarasmellenFinngulf 39
Calle Andersen1.27
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 7 
 3 
 6 
 7 
 5 
 13 
 5 
 13 
 13 
 36 
14 13900
MorningsHanse 400 E
Øistein Skyberg1.28
 10 
 4 
 12 
 4 
 10 
 5 
 14 
 3 
 6 
 11 
 5 
 7 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 14 
 34 
15 127
11'ern11:Metre
Håkon Hjorthøy1.34
   
   
   
   
 7 
 8 
 13 
 4 
   
   
 9 
 1 
   
   
 3 
 14 
   
   
   
   
 12 
 4 
   
   
 15 
 31 
16 7006
LuringenFinngulf 39
Tommy Bergman1.26
 5 
 11 
 5 
 13 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 16 
 24 
17 14700
Too BonitaXp-44
Knut G Heje1.44
   
   
   
   
   
   
 1 
 23 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 17 
 23 
18 13965
FULLFLEXSwedestar 370
Leif Haarde 1.32
 8 
 6 
 11 
 5 
 12 
 3 
   
   
 12 
 4 
 7 
 3 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 18 
 21 
19 10016
LufeliaLUFFE 43 DS
Erik Toftenes1.3
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 6 
 5 
 7 
 5 
 9 
 7 
 13 
 3 
 19 
 20 
20 14633
NNHanse 445
Frode Brattum 1.32
 11 
 3 
 13 
 3 
 9 
 6 
 11 
 6 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 20 
 18 
21 13573
AmaroneElan 340
Geir Melby/Robert Bjærum1.26
   
   
 15 
 1 
 10 
 5 
 12 
 5 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 14 
 2 
 14 
 2 
 21 
 15 
22 10738
MimokaELAN 37
Morten Nissen-Lie1.29
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 4 
 9 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 22 
 9 
23 14777
SpiritElan 350
Rolf Frydenberg 1.31
 13 
 1 
 14 
 2 
 14 
 1 
   
   
 15 
 1 
 8 
 2 
 10 
 1 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 23 
 8 
24 12133
ElanaELAN 37
Rune Strandli1.3
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 9 
 4 
 9 
 1 
 11 
 1 
   
   
 15 
 1 
 24 
 7 
25 12083
NNHanse 400E
Thomas Martinsen1.29
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 6 
 6 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 25 
 6 
26 10077
FluktIMX 45
Lasse Hagen1.47
   
   
   
   
   
   
   
   
 10 
 6 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 26 
 6 
27 14795
nnDufour 36e P
lunde båt1.3
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 11 
 5 
   
   
 27 
 5 
28 12300
YogaHanse 450e
Jon Sæther Storli 1.43
   
   
   
   
   
   
   
   
 11 
 5 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 28 
 5 
29 13922
MangoARCONA 400
Bernt Strand1.31
   
   
   
   
 13 
 2 
 16 
 1 
 14 
 2 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 29 
 5 
30 5
O2Sunfast 3200
Stian Henriksen 1.27
   
   
   
   
   
   
   
   
 13 
 3 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 30 
 3 
31 7717R
NNNN
Pål Terje Christensen1.29
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 9 
 2 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 31 
 2 
32 13600
VåryrHanse 430 E
Haakon Nissen-Lie1.34
   
   
   
   
   
   
 15 
 2 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 32 
 2 
kommentar til resultatlisten kan sendes til erling@skallerud.com