Asker Seilforenings Onsdagsregattaer 2013

NOR-Rating t.o.m. 0,9800
# Seilnr
BåtnavnBåttype
SeilerRating
 15.05   22.05   29.05   05.06   12.06   19.06   21.08   28.08   04.09   11.09   18.09 
Plass
Poeng
1 NOR 230
PrimetimeExpress
Truls Baklid0.86
   
   
   
   
   
   
 4 
 8 
 2 
 8 
 2 
 8 
 1 
 11 
 2 
 13 
 2 
 16 
 1 
 17 
 1 
 17 
 1 
 98 
2 NOR 134
SprøytEXPRESS
Frode Gunnestad0.86
 1 
 11 
 2 
 12 
 3 
 9 
 1 
 15 
 1 
 11 
 1 
 11 
   
   
 1 
 16 
   
   
   
   
   
   
 2 
 85 
3 NOR 10107
JOY IVFIRST 31.7 LR
Trond Gundersen0.926
   
   
 5 
 6 
 5 
 5 
 3 
 10 
   
   
   
   
 3 
 6 
 3 
 11 
 3 
 14 
 2 
 14 
 2 
 14 
 3 
 80 
4 NOR 2908
FelicityCUMULUS
Sigbjørn Aarak0.852
   
   
 3 
 10 
 1 
 14 
 2 
 12 
   
   
   
   
   
   
   
   
 1 
 19 
 3 
 12 
 6 
 6 
 4 
 73 
5 NOR 11817
MinionFirst 31.7 LR
Øystein Skjønborg0.928
 5 
 1 
   
   
 6 
 3 
   
   
 3 
 6 
   
   
 2 
 8 
 5 
 7 
 9 
 4 
 7 
 4 
 5 
 8 
 5 
 41 
6 NOR 11110
LuponaKrohn 97
Wolfgang Eichstetter0.914
 2 
 8 
 4 
 8 
 4 
 7 
 7 
 1 
 4 
 4 
 5 
 1 
   
   
   
   
 5 
 10 
 10 
 1 
 10 
 1 
 6 
 41 
7 NOR 13048
ConsensusX-34
Harald Hamran0.977
   
   
 1 
 15 
 2 
 11 
 5 
 6 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 7 
 32 
8 NOR 7051
FridaSCANMAR 345
Arne Husevåg0.904
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 4 
 12 
 4 
 10 
 4 
 10 
 8 
 32 
9 NOR 11959
HegraGAMBLING 34
Jan Nicolay Langfeldt0.893
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 7 
 3 
 6 
 8 
 6 
 6 
 7 
 4 
 9 
 21 
10 NOR 14731
Hazard ChaseHOD 35
Pål Terje Christensen0.968
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 4 
 4 
 4 
 9 
 7 
 6 
   
   
   
   
 10 
 19 
11 NOR 10760
NaomiSun Fast 35
Ole Gunnar Tveiten0.96
   
   
 7 
 2 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 8 
 2 
 8 
 5 
 5 
 8 
 9 
 2 
 11 
 19 
12 NOR 4960
MathildeALBIN NOVA
Morten Sollerud0.912
   
   
 8 
 1 
 7 
 1 
   
   
   
   
 4 
 4 
   
   
 6 
 5 
   
   
 8 
 3 
 8 
 3 
 12 
 17 
13 NOR 14139
SjøflotSun Fast 37
Frank Larsen0.956
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 9 
 1 
 12 
 1 
 9 
 2 
 3 
 12 
 13 
 16 
14 NOR 10413
CordeliaELAN 333
Kai Erlend Aas / Jon Lund-Larsen0.95
 3 
 6 
 6 
 4 
   
   
 7 
 1 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 14 
 11 
15 NOR 14648
VelaFirst 31.7
Snorre Strandrud0.922
   
   
   
   
   
   
 6 
 4 
   
   
 3 
 6 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 15 
 10 
16 NOR 11154
TernaFirst 31.7
Tore Langballe0.93
 4 
 4 
   
   
   
   
   
   
 5 
 1 
   
   
   
   
   
   
 11 
 2 
   
   
   
   
 16 
 7 
17 NOR 727
Miles AheadJ/80
Runar Søråsen0.933
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 5 
 1 
   
   
 10 
 3 
   
   
   
   
 17 
 4 
NOR-Rating f.o.m. 0,9801
# Seilnr
BåtnavnBåttype
SeilerRating
 15.05   22.05   29.05   05.06   12.06   19.06   21.08   28.08   04.09   11.09   18.09 
Plass
Poeng
1 NOR 10168
FortitudeFirst 40.7
Erling B. Skallerud1.039
   
   
 2 
 14 
   
   
 2 
 12 
   
   
 3 
 9 
 1 
 17 
   
   
 1 
 21 
 2 
 14 
 2 
 15 
 1 
 102 
2 NOR 12343
DESTINLandmark 43
Tore Kandahl1.147
 1 
 12 
   
   
   
   
   
   
   
   
 1 
 14 
   
   
 1 
 20 
 2 
 18 
 1 
 17 
 1 
 18 
 2 
 99 
3 NOR 14674
Ren GledeBrenta 42
Anne Grete Eidsvig1.137
 2 
 9 
 4 
 10 
 3 
 12 
 6 
 4 
 1 
 8 
 2 
 11 
 2 
 14 
 3 
 15 
 5 
 12 
   
   
 8 
 4 
 3 
 95 
4 NOR 10240
Fritt Fram!First 40.7
Audun Gjøstein1.046
 3 
 7 
 3 
 12 
 2 
 14 
 3 
 10 
   
   
   
   
 4 
 10 
 5 
 11 
 6 
 10 
 5 
 8 
 5 
 9 
 4 
 91 
5 NOR 9299
OlisabethLUFFE 40 MH
Svein Are Løtveit1.045
   
   
 5 
 8 
 4 
 10 
 1 
 15 
   
   
   
   
 5 
 8 
 2 
 17 
 4 
 14 
   
   
 4 
 11 
 5 
 83 
6 NOR 10042
Dawn IIGRAND SOLEIL 40 C
Tor Ingebrigtsen0.998
 5 
 3 
 1 
 17 
 1 
 17 
 4 
 8 
 2 
 4 
 5 
 5 
 7 
 4 
 7 
 7 
 8 
 7 
 7 
 4 
 9 
 3 
 6 
 73 
7 NOR 160
Point 2 Point11:Metre
Anders G. Larsson1.04
 4 
 5 
 8 
 3 
   
   
 5 
 6 
   
   
   
   
 3 
 12 
 8 
 6 
 11 
 4 
 4 
 10 
 7 
 5 
 7 
 51 
8 NOR 6375
CaramellenFINNGULF 39
Carl Petter Andersen0.998
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 3 
 16 
 3 
 12 
 3 
 13 
 8 
 41 
9 NOR 14109
Little WingT-34
Kristian Heder1.01
 6 
 1 
 6 
 6 
 9 
 2 
 8 
 1 
   
   
 4 
 7 
 9 
 2 
 6 
 9 
 13 
 2 
 8 
 3 
 6 
 7 
 9 
 39 
10 NOR 10016
LufeliaLUFFE 43 DS
Erik Toftenes1.032
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 6 
 6 
 9 
 5 
 10 
 5 
 6 
 6 
 10 
 2 
 10 
 24 
11 NOR 10738
MimokaELAN 37
Morten Nissen-Lie0.99
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 8 
 3 
 4 
 13 
 9 
 6 
   
   
   
   
 11 
 22 
12 NOR 12083
Sol è marHanse 400E
Thomas Martinsen1.03
   
   
 9 
 2 
 7 
 4 
 7 
 2 
 3 
 1 
 7 
 1 
 10 
 1 
 10 
 4 
 12 
 3 
 9 
 2 
 11 
 1 
 12 
 20 
13 NOR 14633
Friskus VIHanse 445
Frode Brattum1.051
   
   
 10 
 1 
 5 
 8 
   
   
   
   
   
   
   
   
 12 
 2 
 14 
 1 
   
   
   
   
 13 
 12 
14 NOR 12133
IrieElan 37
Rune Strandli0.994
   
   
   
   
 6 
 6 
   
   
   
   
 6 
 3 
   
   
 11 
 3 
   
   
   
   
   
   
 14 
 12 
15 NOR 10388
JamboJ/109
Torgeir Sten Askvig0.987
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 7 
 8 
   
   
   
   
 15 
 8 
16 NOR 8438
Spirit IIBALTIC 43
Jon Ramm-Pettersen1.014
   
   
 7 
 4 
 8 
 3 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 16 
 7 
17 NOR 14442
Kjipe Lars No. 5Sun OD 409
Lars Fosterud1.01
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 10 
 1 
   
   
 17 
 1 
18 NOR 14777
4th SpiritElan 350
Rolf Frydenberg1.027
   
   
   
   
 10 
 1 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 18 
 1 
19 NOR 11565
EscapeHanse 400
Lasse Bjerkestrand1.041
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 13 
 1 
   
   
   
   
   
   
 19 
 1 
kommentar til resultatlisten kan sendes til erling@skallerud.com