Asker Seilforenings Onsdagsregattaer 2014

NOR-Rating ≤ 0,9800
# Seilnr
BåtnavnBåttype
SeilerRating
 07.05   14.05   21.05   04.06   11.06   18.06   20.08   27.08   03.09   10.09 
Plass
Poeng
1 NOR 230
PrimetimeEXPRESS
Truls Baklid0.841
   
   
 1 
 24 
 2 
 24 
 1 
 25 
 1 
 27 
 4 
 13 
 1 
 17 
 2 
 17 
 6 
 9 
 2 
 18 
 1 
 174 
2 NOR 2908
FelicityAlbin Cumulus
Sigbjørn Aarak 0.833
   
   
 2 
 21 
 3 
 22 
 5 
 16 
 2 
 24 
 2 
 17 
 2 
 14 
 1 
 20 
 4 
 13 
 3 
 16 
 2 
 163 
3 NOR 150
NNSoling
NN0.854
   
   
 6 
 13 
 11 
 10 
 4 
 18 
 4 
 20 
 1 
 20 
 10 
 1 
 6 
 9 
 1 
 20 
 4 
 14 
 3 
 125 
4 NOR 116
4*29erSoling
Bjørn Gulbrandsen0.854
   
   
 4 
 17 
 10 
 11 
   
   
 8 
 13 
 3 
 15 
 4 
 10 
 3 
 15 
 2 
 17 
 7 
 8 
 4 
 106 
5 NOR 10107
JOY IVFirst 31.7 LR
Trond Gundersen0.921
 8 
 5 
 7 
 11 
 9 
 12 
 2 
 22 
 18 
 3 
   
   
 3 
 12 
 4 
 13 
 9 
 5 
 1 
 21 
 5 
 104 
6 NOR 11110
LuponaKrohn 97
Wolfgang Eichstetter 0.89
 1 
 19 
 8 
 10 
 12 
 9 
 14 
 5 
 6 
 16 
 7 
 7 
 7 
 4 
 9 
 5 
 7 
 7 
 6 
 10 
 6 
 88 
7 NOR 65
ParkettenSoling
Ormstad0.854
 2 
 16 
 5 
 15 
 1 
 27 
   
   
 10 
 11 
 5 
 11 
   
   
   
   
   
   
   
   
 7 
 80 
8 NOR 7597
ArnegrutAccent 26
Morten Krøgenes0.791
 4 
 12 
 3 
 19 
 7 
 14 
 7 
 12 
 13 
 8 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 8 
 65 
9 NOR 10760
NaomiSun Fast 35
Ole Gunnar Tveiten0.951
   
   
   
   
 13 
 8 
 8 
 11 
 11 
 10 
 9 
 5 
   
   
 5 
 11 
 10 
 4 
 5 
 12 
 9 
 61 
10 NOR 9693
ItuBavaria 34
Tord Ulleberg 0.914
 5 
 10 
 14 
 4 
 5 
 18 
 16 
 3 
 15 
 6 
   
   
 8 
 3 
   
   
 3 
 15 
 14 
 1 
 10 
 60 
11 NOR 13573
AmaroneElan 340
Geir Melby0.95
 7 
 6 
 15 
 3 
 16 
 5 
 12 
 7 
 12 
 9 
 6 
 9 
 5 
 8 
 7 
 7 
 13 
 1 
 10 
 5 
 11 
 59 
12 NOR 4960
MathildeAlbin Nova
Morten Sollerud 0.894
 9 
 4 
 12 
 6 
 17 
 4 
   
   
 9 
 12 
 8 
 6 
 6 
 6 
 8 
 6 
 11 
 3 
 9 
 6 
 12 
 53 
13 NOR 6366
CilantraTWO STAR 36
Axel Nissen-Lie 0.962
 3 
 14 
 16 
 2 
 4 
 20 
 9 
 10 
   
   
 10 
 4 
   
   
   
   
   
   
   
   
 13 
 50 
14 NOR 95
NNSoling
NN0.854
   
   
   
   
   
   
 10 
 9 
 3 
 22 
   
   
   
   
   
   
 5 
 11 
 12 
 3 
 14 
 45 
15 NOR 13048
ConsensusX-34
Harald Hamran0.963
   
   
   
   
   
   
 3 
 20 
 5 
 18 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 15 
 38 
16 NOR 11154
TernaFirst 31.7
Tore Langballe 0.92
 6 
 8 
 9 
 9 
 19 
 2 
   
   
   
   
   
   
 9 
 2 
 10 
 4 
 12 
 2 
 11 
 4 
 16 
 31 
17 NOR 11959
HegraGAMBLING 34 7/8
Jan Nicolay Langfeldt0.884
   
   
 10 
 8 
 6 
 16 
   
   
 16 
 5 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 17 
 29 
18 NOR 13922
MangoARCONA 400
Bernt Strand0.96
   
   
 17 
 1 
 15 
 6 
 15 
 4 
 7 
 14 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 18 
 25 
19 NOR 14139
SjøflotSun Fast 37
Frank Larsen0.949
 10 
 3 
 13 
 5 
   
   
 18 
 1 
 14 
 7 
   
   
   
   
   
   
   
   
 8 
 7 
 19 
 23 
20 NOR 7051
FridaSCANMAR 345
Arne Husevåg0.89
 12 
 1 
   
   
 8 
 13 
   
   
   
   
 11 
 3 
   
   
   
   
   
   
   
   
 20 
 17 
21 NOR 8180
EmilianeFirst 325
Carl Fredrik Kresse0.874
 11 
 2 
   
   
 14 
 7 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 8 
 6 
 13 
 2 
 21 
 17 
22 NOR 10413
CordeliaELAN 333
Jon Lund-Larsen0.939
   
   
   
   
   
   
 6 
 14 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 22 
 14 
23 NOR 13372
SanaFirst 31.7
Ole Fredrik Melleby0.918
   
   
   
   
   
   
 11 
 8 
 19 
 2 
 12 
 2 
   
   
   
   
   
   
   
   
 23 
 12 
24 NOR 3459
XilefX-79
Erik Johan Tvedt0.882
   
   
   
   
   
   
 13 
 6 
 20 
 1 
 13 
 1 
   
   
   
   
   
   
   
   
 24 
 8 
25 NOR 5
O2Sun Fast 3200
Stian Henriksen 0.968
   
   
 11 
 7 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 25 
 7 
26 NOR 11731
NONAMESun Fast 35
Kristin Vold Hjerpås0.952
   
   
   
   
   
   
 17 
 2 
 17 
 4 
   
   
   
   
 13 
 1 
   
   
   
   
 26 
 7 
27 NOR 4254
SupernovaAlbin Nova
Eira Naustvik0.887
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 11 
 3 
   
   
   
   
 27 
 3 
28 NOR 3330
MementoPOLO 86
Eira Naustvik0.809
   
   
   
   
 18 
 3 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 28 
 3 
29 NOR 11746
FlytDufour 385
Knut Wellerop0.895
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 12 
 2 
   
   
   
   
 29 
 2 
30 NOR 15098
Tantiri VSun OD 39i
Jens-Petter Kvarstein0.962
   
   
   
   
 20 
 1 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 30 
 1 
NOR-Rating ≥ 0,9801
# Seilnr
BåtnavnBåttype
SeilerRating
 07.05   14.05   21.05   04.06   11.06   18.06   20.08   27.08   03.09   10.09 
Plass
Poeng
1 NOR 16000
Rå GledeHH 42
Anne Grete Eidsvig1.213
   
   
   
   
 8 
 5 
 4 
 9 
 2 
 14 
 1 
 11 
 2 
 12 
 2 
 9 
 3 
 11 
 1 
 19 
 1 
 90 
2 NOR 10042
Dawn IIGRAND SOLEIL 40 C
Tor Ingebrigtsen 0.988
 1 
 12 
 4 
 13 
 7 
 6 
 7 
 3 
 3 
 12 
 2 
 8 
 4 
 8 
 5 
 3 
 1 
 16 
 8 
 5 
 2 
 83 
3 NOR 9299
OlisabethLUFFE 40 MH
Svein Are Løtveit1.032
   
   
 3 
 15 
   
   
 3 
 11 
   
   
   
   
 3 
 10 
 1 
 12 
 6 
 5 
 3 
 14 
 3 
 67 
4 NOR 10240
Fritt Fram!First 40.7
Audun Gjøstein1.032
 2 
 9 
 6 
 9 
 5 
 10 
 6 
 5 
 7 
 4 
 3 
 6 
 8 
 1 
   
   
 5 
 7 
 4 
 12 
 4 
 63 
5 NOR 14109
Little WingT-34
Kristian Heder0.994
 6 
 1 
 8 
 6 
 4 
 12 
 5 
 7 
 9 
 2 
 5 
 1 
 1 
 15 
 3 
 7 
 8 
 2 
 5 
 10 
 5 
 62 
6 NOR 7006
LuringenFinngulf 39
Tommy Bergman0.987
   
   
 1 
 20 
 3 
 14 
 1 
 16 
 5 
 8 
   
   
   
   
   
   
   
   
 12 
 1 
 6 
 59 
7 NOR 10016
LufeliaLUFFE 43 DS
Erik Toftenes1.026
   
   
 9 
 5 
 1 
 19 
 8 
 2 
 8 
 3 
   
   
 7 
 2 
 4 
 5 
 7 
 3 
 10 
 3 
 7 
 42 
8 NOR 10168
FortitudeFirst 40.7
Erling B. Skallerud1.029
   
   
 2 
 17 
   
   
 2 
 13 
 4 
 10 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 8 
 40 
9 NOR 12343
DestinLandmark 43
Tore Kandahl1.133
 3 
 7 
 10 
 4 
 10 
 3 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 2 
 13 
 6 
 8 
 9 
 35 
10 NOR 10388
JamboJ/109
Torgeir Sten Askvig0.981
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 4 
 9 
 2 
 16 
 10 
 25 
11 NOR 12083
Sol è marHanse 400E
Thomas Martinsen1.012
   
   
 11 
 3 
 2 
 16 
 9 
 1 
   
   
 4 
 4 
   
   
   
   
   
   
   
   
 11 
 24 
12 NOR 10078
Sweet JaneIMX 38
Kai Abrahamsen0.987
 5 
 3 
 7 
 7 
 6 
 8 
   
   
   
   
   
   
   
   
 6 
 1 
 9 
 1 
 9 
 4 
 12 
 24 
13 NOR 14700
Too BonitaXP-44
Knut G Heje1.12
   
   
   
   
   
   
   
   
 1 
 17 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 13 
 17 
14 NOR 14633
Friskus VIHanse 445
Frode Brattum1.035
 4 
 5 
 13 
 1 
 9 
 4 
   
   
 6 
 6 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 14 
 16 
15 NOR 10738
MimokaELAN 37
Morten Nissen-Lie0.984
   
   
 5 
 11 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 15 
 11 
16 NOR 13920
SmilFirst 35
Ragnar Wisløff0.996
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 5 
 6 
   
   
   
   
   
   
 16 
 6 
17 NOR 11001
Easy MatchBavaria 35 Match
Albert Roll0.998
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 6 
 4 
   
   
   
   
 11 
 2 
 17 
 6 
18 NOR 15144
Born to RunXP-44
Pål Stiansen1.118
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 7 
 6 
 18 
 6 
19 NOR 9779
JokermanX-50
Per Ottar Skaaret1.138
   
   
   
   
 11 
 2 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 19 
 2 
20 NOR 10145
MalineIMX 45
Kjetil Bakke1.117
   
   
 12 
 2 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 20 
 2 
21 NOR 11733
Mairi Bhan IIElan 40
Kai Erlend Aas0.991
   
   
   
   
   
   
   
   
 10 
 1 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 21 
 1 
22 NOR 11565
EscapeHanse 400
Lasse Bjerkestrand1.026
   
   
   
   
 12 
 1 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 22 
 1